Skip links

WYDARZENIA

KONKURS!

REGULAMIN KONKURSU NA LOGO PRZEDSZKOLA PARAFIALNEGO im.św.Feliksa z Cantalicio w MILICZU I. Organizator i przedmiot konkursu: Dyrektor Przedszkola Parafialnego w Miliczu ogłasza konkurs na LOGO PRZEDSZKOLA w postaci symbolu graficznego, który stanie się oficjalnym elementem identyfikacji graficznej placówki. Wybrane logo będzie przeznaczone do celów: - identyfikacyjnych, - korespondencyjnych, - promocyjnych. II. Cel konkursu: - wyłonienie [...]

Jubileusz 10-lecia Klubiku Dziecięcego

Jubileusz 10-lecia Klubiku Dziecięcego

Pasowanie na Przedszkolaka 2022r.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2022R.

Jubileusz 30-lecia Przedszkola i Jubileusz 10-lecia Klubiku Dziecięcego

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, że nasze Przedszkole Parafialne im.św.Feliksa z Cantalicio świętuje w tym roku Jubileusz 30-lecia swojego istnienia, a Klubik Dziecięcy Jubileusz 10-lecia.

Awans zawodowy

Z radością informujemy, że w miesiącu sierpniu nasze nauczycielki uzyskały nowe stopnie awansu zawodowego.

Zakończenie prac na placu zabaw

Informujemy, że w przedszkolnym ogrodzie zostały zakończone prace związane z wysypaniem grysiku/kamyczków pod placami zabaw.

Nowy wygląd przedszkola

W ostatnich dniach budynek naszego przedszkola zyskał świeży wygląd.

Podziękowania dla rodziców

Informujemy, że w połowie października dokonaliśmy na naszym placu zabaw inwestycji, której wielu z rodziców oczekiwało.

Nowa łazienka dla naszych przedszkolaków

W minione wakacje w naszym przedszkolu przeprowadziliśmy gruntowny remont łazienki znajdującej się na I piętrze naszego budynku.