Skip links

Nowa łazienka dla naszych przedszkolaków

W minione wakacje w naszym przedszkolu przeprowadziliśmy gruntowny remont łazienki znajdującej się na I piętrze naszego budynku.

Z myślą o naszych podopiecznych zmieniliśmy wygląd łazienki na bardziej estetyczny i nowoczesny m.in. zamontowaliśmy nową armaturę sanitarną, automatyczne dozowniki do mydła, pojemniki na ręczniki papierowe, nowe płytki. Remont był możliwy dzięki wsparciu naszych rodziców, którzy od dwóch lat w różny sposób wspierali tą inwestycję. Przypomnijmy, że środki na remont pochodziły m.in. z kiermaszów, loterii rzeczowych, sprzedaży palm wielkanocnych oraz ze środków działającego przy przedszkolu stowarzyszenia „Twórczy przedszkolak”. Podziękowania składamy również sponsorom, którzy wsparli naszą inwestycję, a w szczególności Nadleśnictwu Milicz.