Insert title here
Kalendarium na luty 2018 r.


2.02 Bal karnawałowy- prosimy o przebranie dzieci.Będą wykonywane zdjęcia grupowe i indywidualne bez konieczności zakupu.
4.02-11.02 W ramach współpracy przedszkola ze Stowarzyszeniem AIESEC będziemy gościć przez tydzień wolontariuszy z Chin-Zou, Indii-Kartik, Indonezji- David. Wolontariusze będą prowadzić warsztaty i zabawy integracyjne dla dzieci. Zaprezentują również kraje z których pochodzą. Głównym celem zaproszenia wolontariuszy do przedszkola jest umożliwienie dzieciom poznania ludzi z innych krajów oraz kultur, a także rozwijanie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim.
Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka odbędą się w Ośrodku Kultury,o godz 10.00 w następujących dniach:
20.02 - grupa 6,5,4-latków
21.02 - grupa 3,2-latków
23.02 Wyjście 6l.na cykliczne spotkania z książką do Biblioteki Publicznej.
26.02 Wyjście 6l.do Biblioteki Pedagogicznej na zajęcia w zakresie obsługi tablicy interakcyjnej.
Prosimy o przekazywanie 1% podatku na rzecz naszego przedszkola- szczegółowe namiary poniżej. Zebrane środki przeznaczymy (podobnie jak w latach ubiegłych)na zakup nowych elementów wyposażenia placu zabaw na ogrodzie.
Wyjścia na spacery nad rzekę Barycz w celu karmienia ptactwa.
Zajęcia kulinarne w grupach:
p. Monika - szarlotka
p. Gosia i p. Marlenka - kuleczki owsiano-orzechowe
p. Ewa i p. Natalka - pizza warzywna